sparing z Elaną Toruń

Dzisiaj rozegraliśmy sparing z Elana Toruń rocznikiem 2002 ,moim celem było sprawdzenie zawodników na różnych pozycjach,graliśmy 3x25 minut ,generalnie mecz był prowadzony pod Nasze dyktando ,fajnie zagrała formacja obronna ,nawet z zawodnikami którzy weszli na zmianę,pomocnicy mimo roszad ,nie sprawdzili się tak samo jak napastnicy ,brakuje kondycji ,obiegania dużo nerwowości w grze ,parę fajnych akcji pod koniec 3 połowy mogło napawać optymizmem ,niezaliczona bramka przez sędziego ze stałego fragmentu gry ? Mecz według mnie fajne spotkanie chociaz przegrane 0-1 Naszym sędzia nie zaliczył bramki ,Gozi ma 4 setki z czego 3 trafia w słupek i jedna w bramkarza .Biorąc pod uwagę nastawienia Naszych chłopaków nie jest żle ,troszkę gorzej z wykonaniem.

Mamy jeszcze trochę czasu na opanowanie gry ,szkoda że nie mamy dostepu do boisk takich jak zawodnicy z Torunia ,sztuczna murawa ,boisko pełnowymiarowe aż zal się trenowac na sali.

pozdro robert